| LoveAngel223 a întrebat:

Prietena mea are o sora de 14 ani si vrea sa faca gimnastica sportiva, a mai facut gimnastica ritmica pe la 4 ani pana la 6, voi ce credeti este tarziu? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Buna Reea,
Intr-adevar gimnastica este un sport de care trebuie sa te 'apuci' devreme. Dar niciodata nu e prea tarziu. E bine sa se apuce de acum, pana nu e prea tarziu.
P.S.: Parerea mea.

Bafta!
Si daca vrea sa faca gimnastica sportiva, ureaza-i succes din partea userului xGrapheex. Sa ajunga o gimnasta buna.

O zi splendida tuturor userilor...

5 răspunsuri:
| Roメette a răspuns:

Nu cred ca este prea tarziu. Banuiesc ca daca a mai facut gimnastica s-a obisnuit cu stilul! Trebuie doar sa repete dar asta doar prin vointa si munca pentru ca trebuie sa " recupereze " timpul pierdut. big grin Funda?

| CristinaCriss001 a răspuns:

Hmmm, nu cred ca este tarziu, dar ii va lua ceva mai mult sa intre in ritm, oricum este bine ca a facut timp de 2 ani gimnastica ritmica, o va ajuta sa se dezvolte frumos.

| Chiuaua a răspuns:

Pt a face performanta e destul de tarziu, dar pentru a face un sport doar de placere sau doar ca s ainvete ceva e bine oricand.

| BlackAngel_4987 a răspuns:

Dupa parerea mea este cam tarziu doarece daca vrea sa ajunga ceva olimpica ar fi trebuit sa nu se fi lasat la 6 ani si sa comtinue.
Acum poate daca vrea numai asa ce hobbybig grin.
Si eu am facut gimnastica si stiu ce spun.

| calin21 a răspuns:

Eu spun ca nu este tarziu.Dar daca vrea sa faca dans sportiv si sa aiba prformanta ar fi bine sa se tina de antrenamente. Funda?