| Meddeh a întrebat:

Buna seara TPU.
Fac 14 ani in martie si as vrea sa ma apuc de gimnastica artistica. Am forta, pot sa fac sfoara pana jos(un picior in spate si unul in fata) si spagatul aproape pana jos,si alte chestii mai minore. Am facut dans sportiv,salsa,bachata, merengue, si celalalte dansuri timp de aproape 8 ani. Am facut karate pe la 7-8 ani, inot tot cam pe la aceeasi varsta si putina gimnastica ritmica anul trecut. Credeti ca as putea sa mai fac gimnastica artistica? De ce nu mai pot face de performanta? Adica cred eu ca as putea sa recuperez multe chestii ca sa ma pot duce la campionatul mondial si etc. stiti niste cluburi sportive din Bucuresti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pe tara poti

du-te la un club ca lumea, iti trebuie un antrenor bun

7 răspunsuri:
| pedobear a răspuns:

Dinamo, steaua, rapid... etc. da poti!

| Meddeh explică (pentru pedobear):

Fara nici un fel de misto acum, chiar mai pot face gimnastica artistica de PERFORMANTA? De unde tragi concluzia asta?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Meddeh):

Ce inseamna pentru tine "de performanta"?

inseamna printre primii pe tara sa zicem sau printre primii pe glob?

| Meddeh explică (pentru Cosmin86):

Pe tara... Pe glob... Sau macar pe tara

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns (pentru Meddeh):

Aceasta nu este o intrebare pe care sa ne o pui noua laughing
Dupa parerea mea esti perfecta sa incepi happy Bafta :*

| Cosmin86 a răspuns (pentru Meddeh):

Pe tara poti

du-te la un club ca lumea, iti trebuie un antrenor bun

| R0berTo a răspuns:

Pe la vârsta asta e mai greu ţi se lungesc tendoanele...seara incearca sa iei o lingurita de zahar, cu timpul vei revenii la normal

| Cosmin86 a răspuns (pentru R0berTo):

La care "normal"? si de ce sa ia carbohidrati simpli ( zahar ) seara?

sau delirezi?