| loveuuuu a întrebat:

Prietena mea "cea mai buna"(asta credeam eu ca esta dar asta e. oamenii se mai inseala)ma urmareste constant prin chestia aia de pe Facebook Prieteni Apropiati, iar apoi imi scoate ochi ca nu stiu la cine am dat like si tot asa.
Este vreo posibilitate sa nu mai poata sa bifeze casuta cu Prieteni Apropiati sau sa nu mai vada activitatea mea?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe bune, voi va certati de la like uri pe Facebook? Penibil chiar si pentru 13 ani

| loveuuuu explică (pentru suntserios):

Pai nu ne-am certat de la like-uri doar ca ea fiind mai imatura de fel imi cere socoteala pentru fiecare like pe care il dau.Nu as vrea sa ma cert cu ea doar din motivul asta.Dar e OK iti respect parerea si stiu ce e penibil dar chiar vroiam sa stiu ce sa fac. Multumesc oricum!

| katy9971 a răspuns:

Cred ca doar daca o scoti din lista cu prieteni... dar poti incerca si sa dai la prieteni apropiati si sa scrii cine nu vrei sa te mai urmareasca(cred e doar o opinie)