| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,cum fac pe facebook chestia din aia pentru vot? de ex am o intrebare si pun prietenii sa bifeze in casuta aia din fata raspunsului. funda

2 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Cand esti pe profilul tau sus in coltul din dreapta dai pe Home/Acasa
Pe primul rand iti va aparea "Update Status, Add photo/video, Ask Question " sau "actualizare status. adauga o fotografie/ un video, pune o intrebare.
Dai pe Ask question / pune o intrebare si Dai post/Postare
Apoi pui optiuni de raspuns. La asta te referi, nu?big grin

| adrianbestboy98 explică (pentru xtembix):

Nu imi apare nimic, nu imi apare niciun update status, am doar chestia "La ce te gandesti"