| Loovee a întrebat:

Prietena mea este foarte fitoasa si nu o mai suport deloc.Nu stiu cum sa. i spun.Sunt o fire tupeista dar de data asta chiar nu am idee cum sa. i spun. Aveti vreo idee big grin? FUNDITA :X

Răspuns Câştigător
| xilotto a răspuns:

Poi spune-i pur si simplu. ce atata tam tam. Spune-i ca nu o mai suporti in faza in care este si poate o sa te inteleaga si o sa incerce sa se schimbe. Daca nu te intelege inseamna ca nu te cunoaste si nu tine la tine atata cat ar trebui.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrelutssa a răspuns:

Care prietena?raised eyebrows