| Rallucaaa a întrebat:

Prietenul meu este plecat din tara din ianuarie, cu toate ca tinem legatura si vorbim mereu, nu stiu cum sa fac sa-i arat ca tin la el si sa nu isi piarda incredea in mine. Dau Fundaa :X

Răspuns Câştigător
| n3bunatica a răspuns:

Buna! e foarte greu sa ai o relatie la distanta chiar daca vb mereu.va exista o urma de indoiala pentru ca nu ai cum sa fii sigur/sigura ca face sau este acolo unde spune.trb sa ai incredere. poti sa ii arati ca tii la el fiindui alaturi cand are nevoie de tine.sa iti pese de el de ceea ce face.sa dai importanta si celor mai marunte lucruri.pentru ca o sa vada ca il interesezi.sa ai incredere in el.sa ii spui ceea ce faci.cel mai imp e sa aiba el incredere in tine si tu il el.si o sa decurga bine relatie.sa nu fii prea geloasa si posesiva