| Andreeaa29 a întrebat:

problema mea este ca: eu simt ca un baiat ma place si eu plac.cum sa-i spun simplu si intelegator. FUNDA love struckkiss

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Te duci la el si ii propui sa va plimbati si sa vorbiti un pic despre voi si eventual o frumoasa prietenie happy

| BillyX a răspuns:

Du-te la el sa da.i un pupic pe gurita si spune-i happy Succes!

| AlleXx5785 a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci: prima oara vorbeste mai mult cu el, apoi incearca sa-l complimentezi si vezi ce face el. Dupa asta spune-i prin mesaj exact asa: Desi poate nu o sa mai pot da ochii cu tine poate niciodata. Iti spun. Te plac foarte mult! Si partea ciudata eu nu ma prea indragostesc. Poate ma crezi o ratata, dar e adevarul si apoi vezi ce spune...mesajul asta mi l-a trimis actuala mea prietena si ne iubim mult. Apoi vezi ce spune, dupa care il intrebi si tu; 'tu ma placi?' si incerci sa pari interesata de el si sa nu faci crize de gelozie ca nu o sa-i mai placa de tine! Bafta!