| MaraMărr a întrebat:

Hei.Imi place de un baiat singur care stie ca eu il plac.Cum sa-l cuceresc? >:

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Precum Ulise, cu calul troian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai o iei pe principiul "bagarea in seama" ii afli id de mess/adresa de fb si il inviti al un aveniment ceva. party etc. vorbiti abordezi subicte mai sensibile, foste relatii afli ce fel de fete ii plac etc. si daca iti dai seama ca te place, vorba aia esti fata, voi simtiti asta il lasi sa te astepte putin dupa iar vorbesti cu el si baiatu o sa vrea dinc e in ce mai mult.cam asa merge.deci succes.
Fundabig grin?