| pusik a întrebat:

promit sa dau funda..Imi dati va rog niste statutsuri in limba franceza dar sa fie traduse va rog frumos in roman

Răspuns Câştigător
| Angela2345 a răspuns:

Franceza:
Je tiens à vous dire de ne pas se soucient de vous et que vous voulez me laisser tranquille, ne me cherchez pas et ne correspondent pas, nous nous sommes séparés en ce moment. Je n'ai jamais soucie de toi ne vous aime pas beaucoup... Maintenant, lisez juste les mots en majuscules
Romana:

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari