| Ioana12345678910 a întrebat:

Buna,TPU! Puteti sa imi dati si mie mai multe detalii despre liceul de arte Dinu Lipatii..as vrea la sectia de actorie..adica cu ce medie se intra, in ce consta probele pe care trebuie sa dai acolo si mai multe detalii.

6 răspunsuri:
| Vinsieu a răspuns:

Limba romana! Daca nu o stapanesti, nu mai intreba.

| Ioana12345678910 explică (pentru Vinsieu):

Si tu daca nu stii raspunsul, mai du-te dracu!

| Vinsieu a răspuns (pentru Ioana12345678910):

Merci happy Iata dovada ca nu stapanesti nimic si nici nu vei reusi sa faci o facultate cum vrei. Poate doar daca vei fi cirpa tuturor operatorilor, regizorilor, etc. Mai sunt cazuri. Dar trebuie sa fii buna si acolo. Altfel...

| Ioana12345678910 explică (pentru Vinsieu):

Si as zice sa iti vezi dracu de tine si sa nu comentezi de altii.Nici macar nu ma cunosti si vorbesti ca un prost. Oricum sunt obisnuita cu oamenii ca voi, ii intalnesc in fiecare zi.Dar de suntem in Romania si daca nu ai ce sa zici de o persoana ii gasesti tu acolo nod in papura ca a gresit un cuvant.Hai jet de aici ca daca ar fi dupa mine v-as impusca pe voi astia care va da-ti destepti dar sunteti mai prosti ca Dragnea.

| Vinsieu a răspuns (pentru Ioana12345678910):

Papusico, tu singura ai inceput. Reciteste daca esti in stare. Ti-am raspuns dupa mintea ta, sa intelegi. Si inteleg si eu acum, in ce mediu te invirti. Te miri ca esti tratata prost? Sau nici macar nu iti dai seama cit de jos esti.

| Ioana12345678910 explică (pentru Vinsieu):

Papusica sa-i zici lu' ma-ta.Si in ce mediu ma invart eu? Si te inseli amarnic ca sunt tratata foarte prost.Pe oriunde ma duc toti ma trateaza foarte bine.In schimb toata stai toata ziua pe net si comentezi de altii cand gresesc cate un cuvant. Oricum daca ai sti cine sunt eu nu ai mai comenta te asigur.