| heiii a întrebat:

Puteti sa imi sugerati niste melodii in engleza,romana sau spaniola in care nu se canta nici prea sus,nici prea jos(ex:sa fie mai jos decat rolling in the deep) si sa fie cat de cat cunoscute? mai am inca o problema,cel cu care trebuie sa cant are o voce foarte frumoasa,doar ca atunci cand urca mai mult vocea, nu se aude prea bine.mai exact,se aude ca si cand ar tipa, ca si cand ar fi un pic blocat si canta asa cand chiar nu este nevoie.cum pot sa ii spun intr un mod mai frumos ca vocea lui suna mai bine cand este cu un ton mai jos si ca nu este nevoie sa incerce sa cante asa pentru ca melodia nu o cere?

1 răspuns:
| CoraliaCory99 a răspuns:

Little mix-Wings, Radioactive, Adele- Skyfall, Sia- She wolf, Niky Minaj- Turn me on, P! nk- Try, Andra_ Femeia, Maroon 5- Moves like jagger, Inna- J'adore