| JenniferJannet a întrebat:

puteti sa-mi spuneti .nume de jocuri interesante? cum ar fi...am auzit de "crisis"sadcam asa cred ca se scria) si sa-mi spuneti despre ce e vorba.

Răspuns Câştigător
| Christy448 a răspuns:

Crysis. (joc impuscaturi, actiune. mod counter-strike, grafica misto ); mai e MassEffect 3; (uitete la un trailer pe Youtube ); Call of duty Black ops (trailer youtube); Prototype(e vechi); Wow. (world of warcraft, online game ); Minecraft ( Mining & crafting game ). Daca mai doresti trimite-mi un pmhappy sau doar scrie aici!