| Luissa123 a întrebat:

Dati-mi va rog jocuri interesante de pe net si spuneti-mi cam despre ce e vorba in joc... funda pentru cele mai multe jocuri interesante

2 răspunsuri:
| drakdivin a răspuns:

Madalina fa-ti un cont foarte rapid pe www.facebook.com si sunt sute de jocuri unul mai grozav ca altul - > Cityville ( trebuie sa-ti ridici un oras incepand de jos. de la o cladire si o strada ) avansezi adaugand prieteni pe care ii vei adauga ca muncitori la diferite cladiri sau afaceri ce ridici. Iti poti face o multime de prieteni si in acelasi timp te vei si distra nu e plictisitor mereu e ceva nou de facut in el. Bafta :*