| Vallerie a întrebat:

puteti si mie sa-mi spuneti va rog semnificatia cifrei "69"?

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

69 este o pozitie de s3x imagineazati,, buclele,, de la 6 si 9 fiind GURA iar linia de la 6 si 9 fiind organele genitale ale unui barbat si a unei femei amandoi facand s3x oral asta semnifica,, 69,, funda?

5 răspunsuri:
| anoni1060 a răspuns:

69 reprezinta o pozitie de s*x. Uita-te mai atent/a la terminatiile coditelor lui 6 si 9!

| zurick a răspuns:

Salut! Uite ce am gasit:69 - Numarul trimite la devenirea reciproca a contrariilor(ying si yang) in cultura chineza. Dar semnifficatia cea mai cunoscuta a numarului se leaga de o pozitie erotica, care induce ideea de satisfactie reciproca prin sex oral(cunilingus si fellatio, simultane).

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu are nicio semnificatie laughing
Este doar un numar ca oricare altul.

| zerro17 a răspuns:

In ce contezt ai vazut/auzit aceste cifre?

| Dana3333 a răspuns:

rolling on the floor