| parkourxxxX a întrebat:

Recent am primit cadou un iphone 3 si am vrut sa descarc cateva aplicatii. am programul App Store, mi-am facut cont si nu ma lasa sa ma loghez. Imi apare :you must turn on cookies to continue. Ce ar trebui sa fac? Tin sa precizez ca am dezactivat cooki-urile din setarile din safari.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si activeaza-le la loc, asta iti spune!

| parkourxxxX explică (pentru neluL):

Ce sa activez la loc? Ele is activate.Dar tot asa imi scrie.

| neluL a răspuns (pentru parkourxxxX):

Ai activat contul creat in iTunes din emailurile tale? Vezi ca trebuie sa ai un email de la ei. Apoi intra in setarile telefonului te deconectezi din contul tau iTunes da un restart apoi te reconectezi. Nu mai stiu pasii exact la iPhone 3 pentru deconectare dar trebuie sa intri la Configurari ->iTunes si AppStore -> sus de tot iti apare ID-ul->click pe el si ->Exit->restart telefon.