| cFlorin a întrebat:

Ce aparat de fotografiat mai profesional dar mai ieftin imi recomandati? FUNDA!

3 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Nikon D40, ieftin, bun, cam tot timpul e o promotie la el in ultima vreme si primesti ceva card sau geanta gratis in plus. Rezistenta camera, am cazut de pe bicicleta in Rodos, drum de pietris, eu m-am julit de trag si acum la 2 saptamani dupa, D40-ul a facut bine mersi inca vreo 300 de poze dupa. Si la service au verificat-o, nu are nimic.

| Saveryo a răspuns:

Nikon D40 este foarte bun, fiabil, scoate o rezolutie optima si garantez ca e usor de folosit

| lolo121 a răspuns:

Eu am Canon... e ieftin dar are setarile mai ciudate.