| Andree33 a întrebat:

Buna TPU :*
Relatia cu prietenul meu scartaie, iar noaptea trecuta am visat ca eram intr-o vacanta cu el dar era rce si indiferent. :3 Ce inseamna asta?
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista adesea printre voi, diferite dispute, dar banale si care care uneori, te pun pe ganduri daca sa renunti la el, ori iti la el, impresia ca o sa scape de tine.

Constiinta si teama ta ca o sa-l pierzi, sunt probabil, aruncate in vis.
Nu inseamna mare lucru, dar daca vrei sa faci ceva, evita orice cearta, caci cea mai mare problema a relatiilor, dupa minciuna, inselat, este Dialogul, lipsa de comunicatie calma, sincera si decenta.

| Andree33 explică (pentru anonim_4396):

Adevarul e ca, uneori chiar ma gandesc daca ar trebui sa renunt la el sau nu. Eu nu l-am inselat niciodata si nici nu am de gand, dar el sunt 40% ca m-a inselat. Ultima data cand am vorbit (acum doua zile) ne-am cam certat putin si de atunci nu imi mai raspunde, chiar si acum e online, dar degeaba. sad

2 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Poate nu-i acorzi suficienta atentie, si na', se simte dar la oparte