| anonim_4396 a întrebat:

S-ar potrivi rochie scurta, adica peste genunchi cu coronita pe cap?

Este foarte eleganta dupa parerea mea, este subtire si nu e foarte incarcata. Ce s-ar mai potrivi acestei tinute? Dar ce nu?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| kidooolxl a răspuns:

O gentuta plic si niste pantofi u o fundita sau un accesoriu care sai scoata in evidenta a da si nu uita cel mai important cand porti rochita scurta ai grija la ce accesoriu pui la gat! ce culoare e rochita?

| rodicutzaaa a răspuns:

Da sar potrivi.si ar merge cu o geanta de culoarea cordeluteihappy