| mariuccamariucca a întrebat:

sa incep. Eu iubesc un baiat care s`a mutat nou in clasa la mine, la inceput a fost o poveste de dragoste frumoasa. Statea cu mine, ma pupa se juca cu mine dar acum este mai distant si mai indiferent. Prieteni imi spun ca il sufocam cu dragostea, ca stateam prea mult cu el, nu il lasa sa fie liber. Cand eram certati el nu ma baga in seama si imi zicea ca nu il intereseaza nimic, am iesit o data cu prieteni afara si era si el. Am vrut sa ma duc la ei sa le spun ca sa mergem la un magazin iar eu l-am gasit pe el si pe o fata singuri si vorbeam am inceput sa plang si am plecat de acolo, acum cateva zile tot necajeste o fata la fel cum facea si cu mine... imi spune ca ma iubeste dar nu prea arata ce sa cred? Azi mi-a trimis o poza in care spunea asa" spunem te iubesc in multe feluri : imbraca`te e frig, ai grija de tine, dormi ca e tarziu, uneori trebuie sa citesti printre randuri " Ce mesaj as putea sa ii dau ca sa il aduc inapoi la mine? Sau ce plan de razbunare ca sa il fac sa sufere? Multumesc mult :*

5 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Haha. esti ca mine. vrei sa te razbuni dar nu vrei sa il pierzi si vrei sa se intoarca la tine dandu-si seama ca a gresit si acum totul sa fie bine. Nu stiu cum e bine in situatii din astea dar eu as zice sa ii spui in fata direct sau sa il intrebi cei cu mesajul acela? cum te iubeste el (fa mici glumite) sper sa fie bine desi undeori trebuie sa fi indiferenta si ar trebui sa ii faci jocul da spune-i ca si tie ti-a fost foarte dorlaughing ps: nu.l lasa in pace vorbeste cu el frumos apoi pastreaza putin distanta. joaca-te putin cu el.zichappy
Cati ani ai? ps:scrie-mi, suntem in situatii asemanatoare si poate avem ce povesti si sfatui big grin

| mariuccamariucca explică (pentru BubbleShoot):

Multumesc mult :*

| mariuccamariucca explică (pentru BubbleShoot):

Cum sa ma joc cu el? Am 13 ani :*

| BubbleShoot a răspuns:

Adica fii schimbatoare o data vorbeste frumos cu el si fii dulce interesata si de alta data nepasatoare chiar nu ii raspunzi ii spui ca nu poti si il cauti cand poti dar astept sa te caute el urmatoarea data. Va fi confuz despre ceea ce simti si il va atrage mai mult. misterul placndu.le baietilor mult si chiar rautatea noastra(nepasarea ignoranta) succes! Sa mi spui daca reusesti ceva cu ajutorul meu. M as bucura. Macar pe tine sa te ajut daca la mine nu merge laughing puup

| mariuccamariucca explică (pentru BubbleShoot):

Nu merge, e "baiatul rau". Imi da importanta, dar uneori are nervi si nu ma mai inteleg cu ea imi vorbeste in sictir... nu mai stiu ce sa fac. crying