| m0n1kmara a întrebat:

Buna TPU.Sa-mi iau iPhone sau iPad? big grin De ce?

10 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Sunt 2 lucruri diferite. Iphone = telefon, Ipad = tableta.

| m0n1kmara explică (pentru eucumine010):

Da,stiu asta

| eucumine010 a răspuns (pentru m0n1kmara):

Atunci decizia e simpla. Vrei telefon sau tableta?

| m0n1kmara explică (pentru eucumine010):

Pai...mie imi plac amandoua happy

| eucumine010 a răspuns (pentru m0n1kmara):

Atunci convingei pe ai tai sa le cumpere pe amandoua laughing

| m0n1kmara explică (pentru eucumine010):

So funny...

| Lumine a răspuns:

Buna!
Sper ca video-ul acesta sa-ti poata raspunda la intrebare :
http://www.youtube.com/watch?v=oTuQ0jWYwts

Succes!

| decodesky a răspuns:

happy Iphone poti suna. cu cartela. IPAD-ul poti decat trimite mesaje de pe carte. vorbesc despre ipad2 cat despre telefon sa fie folosit da se poate prin VOIP. adica cartela cu internet si de acolo un program gen YAHOO sau Skype / altele pentru a putea sunawinking decizia e a ta ce vrei sa faci.

| Zoey1Smile a răspuns:

Eee. eu zic ca e mai bine sa-ti iei Iphone pentru. ca e mai practic decat ditamai Ipad-ul! Plus ca Ipad-ul e ca un laptop.
Iphone-ul e mult mai ieftin decat un Ipad

| alexiamari a răspuns:

Pai eu zic iphone. poti suna si celelalte si ai si internet plus ca e cool