| Mihaiii a întrebat:

Să nu râdeți, vă rog.

Vreau să am aluniță deasupra buzei, în partea dreaptă, pentru că îmi stă foarte bine. Am încercat să îmi desenez, până la urmă am reușit să îmi desenez o aluniță. Ideea e că majoritatea și-au dat seama că este desenată... așa că am renunțat. Știu că sunt alunițe false... știu sigur că există, așa cum avea Marilyn Monroe pe obraz, sau cum își mai punea Amy Winehouse. Dar nu știu de unde aș putea lua așa ceva. Sau mai există pierce cu magnet, dar nici asta nu știu de unde să cumpar.

Așa că primește fundiță cel care îmi dă un link de unde pot comanda oline așa ceva big grin! Mulțumeeesc big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti faci tatuaj.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lol, eu is plin de semne si vreau sa mai scap din ele, iti dau tie unul? big grin
Sa fi fericit ca nu ai asa ceva, gandeste-te cum este la barbierit, o grija in plus. Si nu numai la barbierit.
Daca vrei alunita falsa, cel mai bine este sa mergi sa intrebi la un salon de cosmetica, chestiile astea le stiu cele ce lucreaza acolo.

| Marutza a răspuns:

Ai putea sa incerci un tatuaj!winking Am cautat si eu pe google si nu am gasit nici un site. Poate acele "alunite false" se refereau la alunite desenat sau tatuate, pentru ca si astea tot false sunt. Dar poate ca prietenii si-au dat seama ca alunita ta era desenata si pentru ca te stiau fara. happy Succes! Incearca tatuaj, dar temporar ca sa nu regreti mai tarziu!winking

| Mihaiii explică:

Tatuaj da, dar sa nu fie permanent. dar unde gasesc un astfel de tatuaj?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google, dar eu cred ca cei care fac tatuaje [saloanele] le fac si nepermanente.