| SpectralSong a întrebat:

Buna TPU:* sa nu radeti, sora mea de 16 ani e un fan Justin Bieber. Acum doi ani i-a trimis o scrisoare in Canada, si i-a raspuns.As vrea si eu sa-i scriu laughing Dar 1. Nu stiu adresa, nu stiti un site unde as putea gasi-o? si 2.Ce trebuie sa cuprinda o scrisoare? Va rog seriozitate Funda:*

7 răspunsuri:
| ellena99 a răspuns:

LoL. Scrisoare pentru Justin Bieber.laughingNumai soara ta e fana Justin Bieber? Cred ca si tu esti. In fine. Intreaba-l pe Obama!:*

| HueyFreeman a răspuns (pentru ellena99):

Ce treaba are Obama? Creatura resptectiva este de origine canadiana. Sa-l intrebe pe presedintele Canadei.

| ellena99 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Eh....Sigur trebuie să îl cunoască. Aşa ca SpectralSong fuguţa în Canada! :*

| Pricked a răspuns:

De ce n-o intrebi pe sora ta?

| xXdoareuXx a răspuns:

Intreab-o pe sora ta si nu trebuie sa-i scrii ceva WOW spune-i ca iti place muzica lui si cam atat

| CristinaElena96 a răspuns:

Nu te gandesti ca s-ar supara?!

| Hori_Hory_1990 a răspuns:

Pai nu prea stiu dar ar fi bine sa o intrebi pe sora ta pe ce adresa trebuie sa o trimiti sau nu stiu cauta pe net si faza cu ce trebuie sa contina e usor trebuie sa ii scrii in engleza si ca contina tot ce vrei sa ii spui tu sau ceea ce vrei u sal intrebi! succes!