| dulse a întrebat:

baiatul de care imi place mi-a spus aseara ca ii place de mine dar si de o prietena de-a mea...astazi s-a dat la ea incontinu si pe ma cam deranjat...ar trebui sa lupt pentru el sau sa ii las ei cale libera(si ea il place dar noi doua nu suntem foarte bune prietene deci las alege pe el in locul ei daca as nevoita)

3 răspunsuri:
| DandD a răspuns:

Poi de ce sa lupti?!?!
El o va alege pe care o place mai mult. Daca ii place de tine te alege pe tine. Daca o place pe ea o alege pe ea si atunci nai de ce sa faci ceva sa se des pentru ca e clar ca pe ea o place.happy
Nu e nevoie sa lupti tu pentru un baiatstraight face
El va alege singur pe care o place:*

| Tσχץ a răspuns:

Daca ti'e iti place de el, ar trebui sa'l intrebi.
"Vrei sa fhi cu mine, sau cu ea?"
Pentru ca daca the lupti cu "prietena tha", poti pierde deoarece. ai spus ca el se "dadea" la ea incontinu'u.
Daca iti place d el luptha, nu the lasa invinsa de ea, dar intreaba'l mai intai daca vr cu tine sau cu ea...
K nah. sa zicem ca thu o sa fhi cu el impreuna,... ar putea sa se de'a la "prietena " tha intruna p la spate'le tha'u, pentru ca si ea daca il place nu v'a renunta la el... deoarece nu aveti o prietenie mai stransahappy
Deci. intreaba'l intr-un moment bun. si daca el vr sa fie cu thu, dar o place si p "ea", luptha pentru el tongue

| Kidutsul a răspuns:

Inteleg, inteleg. pai daca tu il iubesti cu adevarat si il vrei cu adevarat pe acel baiat nimic sa nu-ti stea in calewinking daca chiar crezi ca merita lupta pentru el. Sper ca te-am ajutat