| Nicole_8066 a întrebat:

TPU.Sambata este ziua unui prieten si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Ce ati putea sa-mi recomandati? Multumesc.Mentionez ca o sa port tocuri.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ce culoare de tocuri? eu zic sa iti iai o rochie care sa se asorteze sau o bluza o esarfa si niste blugi(sa se asorteze), sau chiar ceva mai scurt daca e cald!happy

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna happy
Daca vrei sa atragi atentiabatting eyelashes iti poti lua o rochita draguta, eleganta, scurta, mulata, tocuri, happy. Sau daca vrei sa fi mai sport si mai lejer. poti sa iti iei niste blugi skinny si o bluzita decoltata[sau nu, depinde cum te simtit mai bine] iar in picioare tocuri happy
Acum totul depinde de garderoba ta happy

| Satan13 a răspuns:

Tocuri, evident! Dar nu extraordinar de mari! Sunt si baieti? Daca da ar fi mai cool o fusta scurta, un tricou cu decolteu (nu foarte mare)cu toc si niste accesori (o bentita/o bratara cu tepi/poate si o curea cu tepi)! Noapte Buna! Si distractie la petrecere!

| positivity a răspuns:

Pai:

1. O pereche de jeans cu un tricou mai colorat sau orice culoare, sa se asorteze macar foarte putin cu tocurile.

2. O rochita care iesa in evidenta, cum ar fi, cu pretele subtiri cu decolteu, rosie :X

La ambele cateva accesorii: o bratara mai mare alb-negru, cu un lantisor de aur, ar arata grozav :X adica asa zic eu.