| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Sambata este ziua unei prietene care face 15 ani.Problema ca nu stiu ce as putea sa ai cumpar sau sa ai fac ceva interesant cool facut de mine si as vrea sa fie ceva mare. Vreau cat mai multe idei. Voi ce ati face daca ati fi in locul meu? Fundita pentru cel mai frumos raspuns.

1 răspuns:
| Helene a răspuns:

Eu zic sa cumperi un tricou alb simplu.Si sa dai la toti colegii sa scrie o urare, apoi il pui pe un umeras sa il tina in camera...
Pentru ca are 15 ani si nu mai poti sa ii cumperi 'barbie'. Dar ai putea si o bluza, parfum, o trusa de machiaj, bijuterii. Daca cauti gasestihappy