| kidda97 a întrebat:

Buna TPU.sambata ma duc cu cea mai buna prietena in oras la cumparaturi am 13 ani si vreau sa imi cumpar un sutien dar imi e cam rusine pentru ca nu am sanii foarte mari si mie asa daca rad vanzatoarele de mine.straight face exista sutiene mici care este cea mai mica marime? multumesc frumos

7 răspunsuri:
| Bubbchac a răspuns:

Uff, ce probleme iti faci si tu. laughing De ce sa rada vanzatoarele? tongue Doar nu iti i'au masurile sau altceva. Daca ai sanii mici, eu iti recomand sa renunti la acest sutie. Bustiera parca e mai comoda. tongue A si, daca tot vrei sa iti i'ei sutien, incearca sa nu te duci prin moll'uri. Pe acolo nu sunt prea generosi oamenii cu clienti tineri. tongue Masura cea mai mica... Asta nu stiu. tongue Okey, ceaw! Sper cat de cat ca te'am ajutat. kiss Apropo, si eu am tot 13 ani. tongue

| Chryssuu a răspuns:

Sii eu am tot 13 aniiwinking Si mie mi rusinelaughinglaughing Ca vad alea ca imi iau sutien si eu nu am sanii marilaughing Dar mno.nu stiu.Eu mai astept sa imi mai creasca umpik.Eu acum daca am sanii mai micuti port bustiera:*:*

| spotlight a răspuns:

Cea mai mica masura de sutien este 0. Dar crede-ma mai bine nu iti cumperi un sutien ci o bustiera, sutienul il poti purta cand ai sani mai mari si ai nevoie de sustinere dar chiar si asa sani sunt fermi asa ca crede-ma nu ai inca nevoie de un sutien.Pa

| spotlight a răspuns:

Aaaaaa si sutienele nu opresc cresterea sanilor fi serioasa soraluisatan niste mituri stupide crede-ma.Kidda97 iti vor creste sani.Sigur 100%

Răspuns utilizator avertizat
| bugacalin a răspuns:

Ma ofer eu sa vin si sa cer in locul tau!(scuze ca nu ti-am rasp la ce ai intrebat)

| ChokoToff_8065 a răspuns:

Heywinking e ceva f normal ca o fata de varsta ta sa isi cumpere sutien :* vanzatoare nu are de ce rade...ptk si ea e femeie si intelege cum sunt fetele...cea mai mica marime de sutien este 32 :*:*