| Yosifica a întrebat:

tuturor imi puteti da si mie siteuri unde gasesc sutiene cu intaritor si o parere daca sunt bune? am sanii de marime mijlocie. adica nici mari mari dar nici foarte mici

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A sînt mișto atunci.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

...Sper că tu ştii că sânii nu se măsoară după modelul "nici mari mari dar nici foarte mici", da?
Wtf, se spune mărimea şi cupa, dacă tot vroiai să menţionezi.
Şi ce ne pasă nouă, pe site-urile cu lenjerie intimă găseşti toate cupele oricum.
Caută-ţi singură că nu e nimic deosebit să ne rogi pe noi.

| Yosifica explică (pentru MalleusMaleficarum):

Mda. am cautat si n-am gasit, daca nu ai un raspuns pentru intrebarea mea numai intra doar sa comentezi ..ca nici mie nu-mi pasa comentariul tau inutil

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Yosifica):

Sigur că da, te contrazici singură prin fapte. laughing Atunci de ce ai mai răspuns la ce ţi-am zis?

| Yosifica explică (pentru MalleusMaleficarum):

Fiindca te-ai legat de minehappy

| JnY a răspuns:

Care-i problema ta de fapt?raised eyebrows

| Yosifica explică (pentru JnY):

Nu inteleg care e problema ta de fapt. dc te-ai mai bagat daca nu ai inteles intrebarea

| idcatalin a răspuns:

Depinde de ce intaritor vorbesti. Nu sunt bune sutienele cu sarme sau parti dure care pot rani sanii. Sutiene de calitate gasesti pe :

http://www.lenjeriecadou.ro

| Anabelle1203 a răspuns:

Miniprix.ro