| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un sutien dar mi-e rusine sa cer. Cum sa zic? "Dati-mi un sutien"? straight face Si o sa ma intrebe ce marime vreau? Il pot proba?

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Dar cati ani ai de ti-e asa rusine zici pur sh simplu: imi aratati niste modele de sutien marimea...**? da il pui asa un pic sa vezi daca se potriveste dar nu te dezbraci in cabina cred. marimea tr sa o spuilaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sigur ca-l poti proba.Si vanzatoarea are experienta si va sti ce sa-ti dea. Daca nu, du-te la un magazin unde sunt expuse si poti sa te uiti si sa probezi.De obicei aici sunt mai scumpe si de firma.

| Ramonaaaa a răspuns:

Sa cumperi un sutien este ceva normal...happy

| Veve :X a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? lasa rusinea acasa si da`i inainte cu tupeubatting eyelashes

mergi cu mama ta, sau cu o prietena si alege`ti modelul pe care il doresti, cat despre probat, ei bine aici treaba complicata, nu se probeaza lejeria intima din motive de siguranta happy adica daca o clienta are ceva boala care se tranzmite si probeaza o pereche de chiloti sau un sutien apoi le pune la loc pe raft si vine alta clienta si le cumpara si le mai si poarta fara sa le fie spalat se imbolnaveste happy din cauza asta nu este bine sa se probeze lenjeria intima happy sper ca ai inteles :*

| Bii26 a răspuns:

Categoric nu! nu il poti proba deoarece se poate sa nu-ti fie bun si poate cuiva o sa ii fie.Nu se permite asa ceva!hee hee. Nu-ti fie rusine, nu ai de ce. Poti sa ceri cea mai mica marime, sau... poti proba(peste bluza, ma refer).winking

| alejinxique a răspuns:

Alege un magazin in care sunt expuse si in care sa ai cabina de proba. Du-te cu o prietena buna sau cu mama ta sa te ajute.