| BalonasDeSapun a întrebat:

Sambata viitoare merg la o petrecere de haloween si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Imi puteti lasa linkuri de la magazine online la care pot gasi costume.P.S. am 13 ani. FUNDA!

1 răspuns:
| TheonaBlood a răspuns:

Nu-ti recomand sa iti iei haine de pe internet daca ai la dipozitie o saptamana, pentru ca majoritatea site-urilor livreaza comanda in cateva zile, pe langa asta trebuie sa platesti si transportul, s-ar putea ca hainele pe care le alegi sa fie dintr-un material prost, ori sa fie prea mici/mari, deci sfatul meu ar fi sa te duci la mall, sau sa improvizezi, ori sa imprumuti un costum de la o cunostinta. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin!
P.S.: si eu am 13 aniwinking