| anonim_4396 a întrebat:

Sapt viitoare voi participa la concursul de informatica aplicata CIA faza judeteana sectiunea TIC si voi avea o proba practica si una de proiect. sunt clasa a Xa iar anul trecut nu a fost si proba de proiect. tema proiectului e "Timp si Spatiu". Nu stiti daca trebuie sa il fac in html sau power point? sau in ce consta proba asta pentru ca nu mi s-au dat detalii?

1 răspuns:
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Intreaba-ti profesorul de TIC, cu siguranta trebuie sa stie despre ce e vorba.
Daca e, fa-l in PowerPoint, despre ceva legi universale, calatoria la viteza luminii, dilatarea temporala odata cu miscarea in spatiu etc.