| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes. saptamana trecuta am avut la sport un incident cu o fata pe care nu prea o suport. jucam basket si eu am inteles ca trebuie sa bat out. fetele celelalte imi explicau frumos ca nu eu trebuie sa bat, iar fata aia (tin sa specific ca nimeni nu o suporta pentru ca e de la tara, stiu ca nu e normal, dar.) ea a inceput sa tipe la mine si sa se uite urat, si i-am dat mingea in burta.am vrut sa i-o dau dar ea nu a prins-o si am lovit-o. apoi ea m-a impins si era sa cad. iar ea s-a dus la diriginta dar ea nu a bagat-o in seama spunand ca vorbim la dirigentie.la dirigentie nu a mai zis nimic... e vina mea? sau vina ei? merita sa se duca la diriginta?(si eu am patit ff multe si nu m-am dus repede la diriginta cu para)

Răspuns Câştigător
| Orbithh a răspuns:

Da eu tin cu tine 80% iar cu fata aia 20% pai in prrand tu nu i-ai dat cu mingea in burta, ea trebuia sa o prinda si poate a facut asta intentionat ca sa te bage pe tine in belele, iar fetele de la tara(si nu le insult pentru ca si eu sunt)sunt un pic cu nasul pe sus si au aere de vedeta nu toata rare cazuri dar colega ta e una din ele si diriginta ta a gresit foarte mult in primul rand ei trebuia sa ii scada nota la purtare ci nu tie iar in al doilea rand a fost un simplu accident care din parerea mea de vedere cam nesemnificativ... sper ca comentariul meu sa te fi ajutat(si eu ma probleme cu colege care nu le suport si nu e una!) sper sa fie bine si cine stie poate va impacatihappyhappyhappyeu iti doresc numai bine va PwP pe toti:*:*:*

2 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Din ceea ce ai scris mai sus tind sa cred ca e vina ta, in primul rand nu trebuia sa ii dai cu mingea in burta si in al doilea rand nu trebuie sa o dai laoparte pentru ca e de la tara.

| caporalul a răspuns:

Pai parerea mea din ceai scris mai sus vina e 70% a ei am si eu un colega tot cam asa enervant (joc hambal) insa nici eu nici echipa nu ul baga in seama
pe teren suntem o echipa daca se poate spune iar afara dusmani insa na daca ea a considerat ca trebuie sa se duca la diriginata
apropo si eu sunt de la tara si ce daca adica daca esti de la tara sunt mai nebun sau mai stiu eu cum
bine ca mai sunt si de astea insa nu cred ca la oras nu sunt asa ca sa fim seriosi
nu conteaza ca e rom e de la tara
de la oras
e tot om