| tslex a întrebat:

Saptamana viitoare este majoratul prietenei mele. Avem doua luni impreuna si nu stiu ce sa i iau. Va rog sa mi dati idei, ceva. Ma gandeam si sa vorbesc cu ea sa o intreb ce si ar dori, sau sa ma duc cu ea sa i cumpar, chiar daca nu e prea frumos asa...Voi ce ma sfatuiti?

6 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

Cumpara-i un accesoriu si anume un ceas de mana frumos, un buchet mare de trandafiri si ii ajunge

| buzeduulci a răspuns:

I: Ce sa-i duci lu iubi oare?
R: Un sac plin de vibratoare! laughing

| Danysan a răspuns:

Vb cu ea dar nu ii spune ca vrei sa ii ei aia si aia.Sa iti dea ea niste Indicii cam ce i-ar placea si in fuctie de Buget tu sa o surprinzi.Pana la urma cea mai mare Surpriza ar fi sa ii faci o Declaratie de Dragoste in fata la toti.O sa se emotioneze si o sa tina la tine si mai mult.

| ioαnα a răspuns:

Un buchet frumos de trandafiri
si aia e laughing

| mosw a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi un ursulet din plus sau ceva de genu si o cutie de bomboane.

| EuLeŞtiuPeToateBăă a răspuns:

Ar trebui să o târgi cumva de limbă şi să afli ce şi-ar putea dori sau dacă nu reuşeşti, ai putea să-i iei ceva din aur/argint, nu ştiu, ce crezi că îi place ei.