| anonim_4396 a întrebat:

Scoala mea are de acum un radio si eu sunt cel care prezinta sau ceva de genu. Vreau si eu niste chestii interesante de spus de ex de unde vin unele prescurtari sau niste legende (dar nu lungi) sau niste rubrici stiati ca. Cele mai multe vor primi fundita love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Daca prezinti dimieata poti sa spui niste bancuri ca sa binedispui pe toata lumeawinking si dupa niste stiati (tot asa mai amuzante care capteaza atentia tuturor) si poti sa bagi si chestii de interes comun gen niste barfe prin scoala care sa nu afecteze pe nimeni dar sa fie si placute (gen cand nu vine un profesor)...sau poti sa iei si interviuri prin scoala de gen: cum vi se pare***, ce credeti despre*** (tot asa, chestii de inteles comun)