| All3 a întrebat:

TPU!
Scuzati categoria, am nevoie de raspuns rapid, maine merg la mare si.am mult par pe picioare >:" mama nu ma lasa sa ma epilez pentru ca sunt prea mica, ce credeti ca as putea face sa nu se mai observe atat de tare? Inafara de apa oxigenata straight face Dau Fundita :]

Răspuns Câştigător
| Pisiiiii a răspuns:

Buna daca vrei sa cada ft. putin par fa asa:
Cumpara de la magazin crema depilatoare si dai cu ft. putina in locurile unde ai parhappy intizi putina putina pe locuri...O lasi asa 5 minute si dupa aceea te speli.Vei vedea rezultatele. Sper ca te-am ajutat! Pa Pa! Dixxie:*

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Nu, nu ai ce sa faci.

| SMA a răspuns:

Da'te cu crema depilatoare. N'ai ce face, mama ta trebuie sa inteleaga ca mai bine te dai cu crema decat sa te faci de ras. Dar v'a trebui sa te dai de acum cam la vreo 3 saptamani. Este alegerea ta dupa toate. Mult noroc!

| Heys a răspuns:

Te epilezi tu ce treebuie sa ceri permisunea parintilor.Nu poti face nimic adica daca nu te lasa ce sa faci ca tot te vad fara par daca faci vreo miscare. Daca esti tu in poza mama ta e absurda scuza-malaughing