| RaDDu a întrebat:

Am o intrebare.
O fata vroia sa stea cu mine vara trecuta si eu nu am vrut.
Dar acum vara asta vreau eu sa stau cu ea si ea a zis ca nu prea ar mai vrea sa stea cu mine asa mi-a zis un prieten nu stiu cat de adevarat este.
Eu sunt in Romania si ea este in Germania dar vine vara in Romania.
Astept sfaturi.

3 răspunsuri:
| TheLastSmile a răspuns:

Destul de complicat. Totusi nu ar trebui sa te mire ca nu prea mai vrea. Adica, ai respins-o odata si ai facut-o sa se simta destul de naspa. Cum ai spus, poate prietenul te-a mintit.
Eu zic doar sa actionezi, daca o placi. Eu una pun valoare pe fapte, nu pe vorbe deci i-ati pusca si mergi la vanatoare.

| RaDDu explică (pentru TheLastSmile):

Multumesc de sfatwinking

| TheLastSmile a răspuns (pentru RaDDu):

Cu placere, oricand happy.