| SmileAgain a întrebat:

Buna tpu.Scuze categoria. Eu aveam un caine pe care l-am iubit foarte mult, imi dadeam si mancarea din farfuria mea pentru el, mereu am facut tot ce trebuia ca sa fie pentru el bine, insa dupa o intamplare neplacuta, tatal meu si-a lasat permisul pe canapea, cainele a mers si l-a ros, apoi tata l-a certat rau. si mi-a spus : ori eu, ori javra.L-am ales pe tatal meu...desi acum, regret alegerea..la cate mi-a facut oh go on...Si l-a dus la o cunostiinta, deoarece locuia la casa, asta s-a intamplat acum trei ani. Acum au trecut anii, si familia la care l-a dat a primit un alt caine, si l-a neglijat pe cainele meu, si a plecat cainele, l-au lasat sa plece, si nu s-a mai intors. Acum, cand realizez ca n-o sa ma mai joc cu el, sau sa-l mangai, ..parca ma sufoca la gat.Cum pot sa trec peste asta? De azi dimineata tot plang. m-am saturat. Si e exclus sa-mi iau alt caine, Ajutor.

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pune un anunt cu poza cainelui, sau macar cu rasa lui. Poate ai noroc si il va gasi cineva.

| doinitacecirlan a răspuns:

Vei trece peste totul incerca sa asculti o muzica care linisteste si incearca sa nu-ti mai aduci aminte ....succes te vei descurca