| SuparataMaiMereu a întrebat:

Hello! Cei din Valcea imi puteti spune si mie ce asociatii de adoptii sunt!? Am luat un Husky Siberian de la Adoptii insa doamna respectinu nu mi-a facut act pe el astfel ca ea sa-si ia banii.Nu am luat cainele pentru acest lucru cii pentru ca nu avea un piciorus si mi-a fost mila de ea, astfel cainele are probleme si cu esofagul este prea mare, iar el nu mesteca mancarea fiindca ii scapa pe gat rezultand ca nu trebuie sa-i dam mancare tare Ci nu oase deci le excludem.Ieri cainele nu a facut deloc treaba mare nu a mancat. Mancarea ii ajungea pana la jumatatea esofacului dupa care o regurgita.Dorind ca acest caine sa traiasca I-am spus respectivei doamne sa-l ia si sa-l duca la un medic avand multe relatii.Aceasta mi-a reprosat multe vorbe aruncate in vand ranindu-ma pe suflet si cu regret nu as mai vrea cainele. Cei care ma puteti ajuta va rog. FUNDAAsadsad!

1 răspuns:
| LikeNobodyElse a răspuns:

De ce nu il duci la un veterinar?happy e mai bine asa.sunt multe prin valceatongue.sau du l la spital.am avut si eu un catel si l a dus mami si l a operat... happy