| Andrei900Boss a întrebat:

Buna TPU.

Scuze de categorie va spun un banc big grin, sa nu muriti de ras sad laughing laughing

Ce se intampla daca merg ca un gay pe strada. Cu cercel, adica cu 2 in ureche, de fata si ma dau la toata lumea de pe strada, mai ales la Politia Romana si le pun mana la oua stii la ce ma gandesc big grin si unul sa ma filmeze si eu merg la toti Barbatii si la toata lumea de pe strada, mai ales la politia Romana. Si le pun mana la organele genitale, ce se intampla? Si ma bag pe Youtube.

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Vezi ca are Mircea Bravo un video exact la fel in care agata inclusiv politisti. Cauta pe Youtube.

| FaraNumePls a răspuns:

Stiu ca a facut-o si o fata laughing
Dacă vrei un ochisor mai mare decat celălalt poti incerca laughing

| Justme1997 a răspuns:

Nu văd gluma, vad hartuire sexuală și pedeapsă pe la politie, amenda presupun. Și câțiva pumni

| Justme1997 a răspuns:

Dacă fantezia ta este să pipăi bărbați, eu mă întreb cine e gay aici big grin

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Daca un baiat poarta cercei nu inseamna ca e gay si nu e nimic funny din ce ai spus.
Poti incerca daca vrei, ca sa apari la stiri si apoi la parnaie

| Andrei900Boss explică (pentru PrintesaGumitaa):

Am uitat sa-ti spun. ca port si haine roz asta nu inseamna gay? sa port si pantaloni roz! happy

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Andrei900Boss):

M-ai degraba poponar. De unde pana unde a fi gay inseamna sa porti roz?
Persoanele gay nu sunt cu nimic mai diferiti ca restul baietilor.
Sunt atrasi de alti baieti, atat.

| Andrei900Boss explică:

Cum ar fi prank gay. big grin