| anda4 a întrebat:

Buna,TPU se apropie 8 martie si ne-am gandit sa punem bani sa ii cumparam ceva doamnei diriginte,dansa este de sport si nu stim ce sa ii cumparam, suntem cls a 8 a deci ar trebui un cadou mai deosebit.Astept sfaturi, va rog!

Răspuns Câştigător
| Pitzipoanca a răspuns:

Mai, stiu pe cineva care a luat pentru un prof de sport un fluier de argint. Bine, cred ca e scump asa ceva. Dar puteti merge la un magazin mai smecher de articole sportive, luat un fluier de metal si mergeti sa-l gravati cu data si clasa. Ar fi chiar de efect.
O seara frumoasa!

1 răspuns:
| Iwishtoknow a răspuns:

Pai, noi ii luam un parfum...