| anonim_4396 a întrebat:

TPU.
Se apropie majoratul meu, si nu stiu unde sa il fac sau cum sa il fac.
Idei?

PS. Sunt nascut pe 03.10. 1996... in toamna, octombrie. cum il serbezi intr-o astfel de perioada?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In perioada aia cel mai bine e intr un pub/ club vezi si tu cum mai faci colegii tai

| Jipa95 a răspuns:

Daca ai destui banuti, inchiriaza o pensiune, un club, si cheama-ti prietenii.

| Phini a răspuns:

Daca era mai in Decembrie, ii duceam la cabana. sau undeva la munte. Ca nu prea imi place in club.