| WhiteLore a întrebat:

Buna TPU se apropie ziua unei colege si vr sa ii fac un cadou dar nu stiu ce ea mi-a dat 50 de lei de ziua mea eu nu stiu ce sa ii dau in 20 aprile este ziua ei.Dau funodoooiii!happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Tu trebuie sa-i dai 60 de lei, plus un buchet de flori.

3 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Pai in PRIMUL rand 3 TRANDAFIRI rosii!
Ii mai poti lua un parfum, o bluza, un ceas frumos sau ii poti da si tu 50-100 lei!
Nu uita de FLORI! Salut.

| andru10best a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii cumperi niste cercei, bratarele, chestii de acest gen si sa le pui intr-o cutiuta gen cufar plina cu banuti galbeni. Am facut un astfel de cadou si prietena mea a ramas placut impresionata. Daca vrei mai multe detalii poti sa ma intrebi. Salutari si succes!

| LorenaAnca a răspuns:

Eu zic sa ii dai un parfum dragut cu miros placut si o bratara, niste cercei sau un lantisor.