| Maryna78 a întrebat:

Se poate ca la evaluarea nationala de anul acesta sa ne dea aceleasi subiecte de evaluare nationala ca in 2012?

Răspuns Câştigător
| Laiu_Denis_1992 a răspuns:

Este imposibil. Astfel ar trece toata lumea cu note mari si toti am fi fericiti. In primul rand daca ar face asta, ar starni un scandal de proportii, iar in al doilea rand nu cred ca este in avantajul lor sa promoveze toti... incultii. big grin

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, nu se poate. Nu se pot da aceleasi subiecte ca anul trecut. Daca s-ar da aceleasi subiecte nu ar mai fi asa importanta evaluarea si ar fi in batere de joc deoarece toate lumea ar sti subiectele. E logic straight face.

| LolaLollita a răspuns:

Nu se poatehappy