| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Cosmina si cativa mi-au cerut sa ma dezbrac pe omegle, poate sa afle ceilalti care ma cunosc? Daca nu se salveaza videoul

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și dacă câțiva perverși ți-au spus să te dezbaci tu a trebuit să îi asculți?
Orice video poate fi salvat, nu ar trebui să te miri dacă apare pe internet.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Si pe urma o sa vii aici si o sa te plangi ca circula poze sau filmulete cu tine in pozitii indecente. Nu am inteles, ce realizezi daca te dezbraci?

| Eireann a răspuns:

"Cativa" nu stiu ca exists filme sau videochat daca vor sa vada gagici goale in toate pozitiileb si de toate felurile? Nu prea inteleg ce crezi ca realizezi.
Ii impresionezi? Putin probabil. Nici daca ar fi sa ii trimiti un video iubitului nu ar fi OK, dar asa la *cativa* cu atat mai putin. Invata sa pui piciorul in prag si sa spui nu.

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Ce cauti pe omegle? Se poate salva orice video. Poate fii filmat cu un alt telefon si tu habar nu ai. Ce e in neregula cu tine? Cum sa te dezbraci in fata cuiva? Doamne

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Nu cred