| catta95 a întrebat:

BUNA TPU!
sora mea s-ar putea sa aiba "farmece" si daca chiar exista farmece ce ar tribuii sa fac sa scape de ele? vreau raspunsuri seriose fara mistouri! fundita :d

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Ar trebui sa mearga la un preot care desface farmecele si sa dea slujbe la manastiri impreuna cu ceva banutu nu foarte mult cat poate, sigur ii va da sa tina un post care difera in fuctie de problemele pe care le are pe care va trebui sa-l tina. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Chiar ai nevoie de mistouri. si intrebarea e pusa serios?
Te voi ajuta eu cu mai multe raspunsurihappy Repet daca aud cel mai mic misto pe mess ai ignor.
Eu te ajut cum pot [ma voi interesa de problema ta, asta daca chiar ai/aveti o problema]Uite idd-ul meu de mes da-mi tu add [wtf.r4pp5ullz43v3r] si specifica de unde ai idd