| Daria9898 a întrebat:

TPU! Sora mea va implini in curand 18 ani, si nu stiu ce as putea sa ii cumpar in jur de 200 de lei. Sugestii? :d

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Cu siguranta cred ca ai vazut ce iar place ei big grin cumparai si tu... unursulet din lus dare sa starneasca zambetul pe buze ori daca nu un laantisor frumos big grin care iti arata bin ori cercei ori o rochita big grin frumoasa daca i place cu floi i ei cu flori sau simpla daca nu i cumperi flori big grinvezi si tu eu team dat cateva idei sau parfum big grin

2 răspunsuri:
| Daria9898 explică:

Multumesc foarte mult! :X

| Alexandra_Irina_1996 a răspuns:

Ceva ce crezi cai place sau isi doreste, un ceas fain de firma... vezi tu mult succes