| Anka_2708 a întrebat:

spuneti-mi si mei va rog ce teste se dau la inceput de liceu, clasa a 9-a la filologie, dam un singur test sau mai multe(cate?), si cand dam testul/testele, in prima zi, luni sau a doua zi marti, sau cand?
si testele pentru repartizarea in clase din ce il dam(sunt 2 clase de filo)?
daca stiti, lasati-mi si ceva modele, sau ce va mai amintiti din ce ati dau voi, va rog mult de tot sa imi spuneti si mie!
multumesc:*
cel mai bun raspuns = fundita :X

1 răspuns:
| marian123 a răspuns:

Dai test in prima zi unu simplu si pe capacitatea ta, scuze nu am model, si nu te rapatriaza ei tu ai zis un ce clasa sa intrii si acolo vei intra ok?