| Sarai a întrebat:

Din ce lectii s-ar putea da un test la engleza la pentru intrarea in clasa a 9a? Imi poate da cinev niste modele de teste? Sau sa-mi spuneti ce ar trebui sa-mi repet? ( pentru filologie engleza intensiv ). Unii poate chiar ati dat astfel de teste si stiti mai bine happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Un test de nivel, ca sa vada cam unde va aflati fiecare. Ai putea sa faci exercitii de gramatica, citeste carti in engleza, orice te ajuta.

| Anonim0078965 a răspuns:

Trebuie sa iti repeti timpurie verbului si regulile gramaticale. Bafta!