| Cristiana_3603 a întrebat:

Buna TpU. spuneti-mi si mie la youtube cum fac sa am si eu videoclipuri VEVO?

1 răspuns:
| Twist a răspuns:

Cum adica sa ai si tu videoclipuri vevo?
sa poti vedea video'uri Vevo sau sa sa ai cont cu Vevo?
pai nu prea poti in niciuna din situatii pentru ca siteu' official Vevo este pentru anumite tari si Romania nu este printre alea deci nooi vedem videourile cantaretilor mai tarziu putin pana este permisa vizualizarea si celorlalte tari.si conturile 'vevo' nu sunt decat ale vedetelorbig grin nu prea stiu eu cu ce ajuta asta dar na.atunci cand au cont de vevo e ca si cand sunt official cunoscuti!
pa:*