| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste facultati ce le poti urma dupa ce termini profilul filologie si niste meserii care le poti face dupa facultate, cu un slariu decent ( peste 2 500 )
DAU FUNDĂ!

1 răspuns:
| Delcatty a răspuns:

Litere, Limbi Straine unde sa inveti doua sau mai multe limbi straine si sa le folosesti pentru a te angaja undeva. Daca vorbim de limba chineza, suedeza, olandeza sau orice e mai putin cunoscut, iti poti gasi la un call center pe un salariu care sa depaseasca suma ta.