| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva un site de chat unde nu se vorbeste despre sex? Adica eu caut un site de chat unde sa imi fac amici fete si baieti cu care sa devenim o gasca sau ceva de genu.Raspunsul cel mai bun va fi declarat castigator si va primi fundita.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nasol este că stai de vorbă cu necunocuții, este o adevărată capcană pe aceste site-uri de socializare.
Personal prefer comunicarea reală, nu virtuală.
Fiecare cum crede de cuvință.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să știi că mai toate dacă nu chiar toate astea le sunt scopul, "racolarea" pentru sex.
Pa, pa.

| standianaflorentina a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nosol,oricum mersi de raspuns...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru standianaflorentina):

Bună.
Nasol este că stai de vorbă cu necunocuții, este o adevărată capcană pe aceste site-uri de socializare.
Personal prefer comunicarea reală, nu virtuală.
Fiecare cum crede de cuvință.
Pa, pa.